subota, 22. rujna 2012.

OK MARIBOR (SLO) - OKM CENTROMETAL 3:1

Odbojkaši Centrometala u zadnjem pripremnom susretu pred početak sezone poraženi su u Mariboru rezultatom 4:1 u susretu koji je dogovoren u pet setova. Domaćin koji je ove sezone značajno ojačan od lani bio je bolji u prva tri seta sa 25:18, 25:22 i 25:22. Četvrti set otišao je na stranu Centrometala sa 25:15, dok su zadnji set opet dobili Slovenci 25:17.U ovom susretu zbog zdravstvenih poteškoća nije nastupio kapetan Tomica Posavec, te od ranije ozljeđeni Kovač. Svi ostali igrači dobili su priliku za igru. Nju je posebno dobro iskoristio Makarov koji  je dosad malo igralo.

Maribor – Centrometal 4:1

U osam odigranih susreta Centrometal je pokazao da ove sezone ima dobru ekipu, te da s pravom može očekivati dobre rezultate u službenim utakmicama. A prvu službenu utakmicu igra u subotu 29. rujna u gostima kod Zagreba u sklopu osmine-finala Kupa Hrvatske. Uzvrat je u srijedu 3. listopada u Nedelišću. U naredno kolo će momčad koja ostvari dvije pobjede. U slučaju da obje momčadi ostvare po jednu pobjedu igra se „zlatni set“.
Nakon toga slijedi prvenstvo. Prvo kolo Centrometal gostuje u Rijeci, a u Nedelišće 13. listopada dolazi Sisak.

OK MARIBOR (SLO) - OKM CENTROMETAL  3:1