utorak, 22. siječnja 2013.

POBJEDA U DERBIJU TREĆE LIGE

Druga momčad Centrometala pobjedila je u derbi utakmici treće liga u gostima drugu momčad Totovca. Prvi set naša je momčad stalno bila u prednosti, ali je na kraju popustila i izgubila set sa 26:24. Drugi set Totovčani su bili još dominantniji i dobili isti sa 25:18. Veći dio trećeg seta opet je Totovec bio u prednost i došao do dvije meč lopte kod 24:22. Nakon što to nisu iskoristili, te nakon što je Centrometal dobio taj set sa 26:24 cijela se utakmica okrenula. Črečanska ekipa je bila dominantna do kraja susreta i sa 25:15 i 15:6 ostvarila ukupnu pobjedu sa 3:2.
Sa ova dva boda Centrometal II ima 20 bodova koliko i vodeća Koprivnica, dok Totovec II ima bod manje. Upravo se Centrometal II i Koprivnica susreću u nedjelju u Atonu u 18:00 sati.