četvrtak, 26. rujna 2013.

RASPORED DRUGE I TREĆE LIGE


Nedelišće u drugoj ligi
Centrometal kadeti, Črečan veterani i Nedelišće II u trećoj ligi
 
05./06.10.        Centrometal kadeti – Nedelišće II
                        Plavi – Črečan veterani

12./13.10.        Gorica – Nedelišće
                        Črečan veterani – Koprivnica
                        Nedelišće II – Poljanec
                        Totovec II – Centrometal kadeti

19./20.10.        Nedelišće – Čazma
                        Žerek – Črečan veterani
                        Varaždin Volley II – Nedelišće II

26./27.10.        Petrinja – Nedelišće
                        Centrometal kadeti – Poljanec
                        Nedelišće II – Plavi

02./03.11.        Črečan veterani – Mladost
                        Koprivnica – Nedelišće II
                        Varaždin Volley II – Centrometal kadeti

09./10.11.        Nedelišće – 4 rijeke
                        Centrometal kadeti – Plavi
                        Nedelišće II – Žerek
                        Toplice – Črečan veterani

16./17.11.        Nepomuk – Nedelišće
                        Črečan veterani – Nedelišće II
                        Koprivnica – Centrometal kadeti

23./24.11.        Nedelišće – Totovec
                        Centrometal kadeti – Žerek
                        Nedelišće II – Mladost
                        Totovec II – Črečan veterani

30.11./01.12.   Quirin – Nedelišće
                        Črečan veterani – Centrometal kadeti
                        Toplice – Nedelišće II

07./08.12.        Daruvar – Nedelišće
                        Centrometal kadeti – Mladost
                        Poljanec – Črečan veterani

14./15.12.        Nedelišće – Medicinar
                        Črečan veterani – Varaždin Volley II
                        Nedelišće II – Totovec II
                        Toplice – Centrometal kadeti


18./19.01.        Nedelišće II – Centrometal kadeti
                        Črečan veterani – Plavi

25./26.01.        Nedelišće – Gorica
                        Centrometal kadeti – Totovec II
                        Koprivnica – Črečan veterani
                        Poljanec – Nedelišće II

01./02.02.        Čazma – Nedelišće
                        Črečan veterani – Žerek
                        Nedelišće II – Varaždin Volley II
                       
08./09.02.        Nedelišće – Petrinja
                        Poljanec – Centrometal kadeti
                        Plavi – Nedelišće II

15./16.02.        4 rijeke – Nedelišće
                        Centrometal kadeti – Varaždin Volley II
                        Nedelišće II – Koprivnica
                        Mladost – Črečan veterani

22./23.02.        Nedelišće – Nepomuk
                        Črečan veterani – Toplice
                        Plavi – Centrometal kadeti
                        Žerek – Nedelišće II

01./02.03.        Totovec – Nedelišće
                        Centrometal kadeti – Koprivnica
                        Nedelišće II – Črečan veterani

08./09.03.        Nedelišće – Quirin
                        Črečan veterani – Totovec II
                        Žerek – Centrometal kadeti
                        Mladost – Nedelišće II

15./16.03.        Nedelišće – Daruvar 
                        Centrometal kadeti – Črečan veterani
                        Nedelišće II – Toplice

22./23.03.        Medicinar – Nedelišće
                        Črečan veterani – Poljanec
                        Mladost – Centrometal kadeti

29./30.03.        Centrometal kadeti – Toplice
                        Varaždin Volley II – Črečan veterani
                        Totovec II – Nedelišće II

Nema komentara:

Objavi komentar

Napomena: komentar može objaviti samo član ovog bloga.