OKM CENTROMETAL – OK SISAK  3:2 (32:34, 25:16, 23:25, 25:20, 15:12)

Suci : Milinović, Gvozden (oba Zagreb)

OKM Centrometal : Čičković 12, Kurteš 12, Gotal 1, Juras, Vuk, Ščerbakov 6, Palinkaš 4, Posavec, Stanković, Prlić 24, Bogdanović 19, Prprović (trener Kovačić)

OK Sisak : Šimić, Šarčević, Goran Išek 20, Alić 6, Vakufac 4, Tepavac 21, Jurić, Komosar 8, Duraković 7, Antonio Išek, Bakonji 2 (trener Batnožić)

Veliki broj gledatelja okupio se na derbi susretu 11. kola prva lige između Centrometala i Siska.
Prije susreta bio je upitan nastup Kurteša pa je trener Kovačić odlučio početi sa Posavcom na mjestu primača, a Vukom kao liberom. No od početka to nije funkcioniralo, Sisak je poveo 13:7. Pri tom rezultata Kovačić ubacuje Kurteša u igru, a Posavec odlazi na mjesto libera. I odmah je domaćin zaigrao bolje. Pomalo se približavao, no Sisak je ipak u završnici imao 24:21. I to prosuo. Spasio je Centrometal sedam set lopti da bi poveo prvi puta 29:28. Potom Centrometal nije iskoristio četiri set lopte. Na kraju 34:32 za goste.
U drugom setu Centrometal je dominirao, vodio velikom razlikom da bi set okončao 25:16.
Poveli su domaći u trećem setu 8:4. I kad se činilo da se utakmica skroz okrenula u njihovu stranu slijedi par grešaka, Palinkaš ne prolazi par puta zaredom, Posavec loše reagira na kontru za 12:9 i na tehničkom odmoru vodi Sisak. Tada trener Kovačić u igru uvodi Gotala što se nije pokazalo dobrim rješenjem jer gosti tu stječu pet poena prednosti.  Po povratku Ščerbakova domaći dolaze na minus jedan ali opet set ide Sišćanima na dva poena razlike.
Četvrti set je dugo bio neizvjestan, poravnato je do 18:18. U završnici set Centrometal je mnogo bolji i sigurno sa 25:20 poravnava na 2:2.
Na početku petog seta sjajnim servisima Prlić je stekao veliku prednost, ona je samo održavana za konačnih 15:12.
Obzirom na tijek susreta domaći mogu žaliti za sva tri boda. U redovima Centrometala najbolji Prlić i Bogdanović, kod Siska po pravilu Tepavac i Išek.
Ovom pobjedom Centrometal završava polusezonu kao treća hrvatska momčad što im do sada nikad nije uspjelo. Nastavak sezone je 23. siječnja kad gostuju kod zagrebačke Mladosti.